Fotografie

Pieces of Autumn #1

Souhlasíte s tím, že podzim je asi nejfotogeničtější ze všech ročních období? Další podzimní článek? No jo… Když já za to nemůžu! Podzim nabízí tak dechberoucí paletu barev jako snad žádné jiné. Pomalu zapadající paprsky slunce, které vše na dosah obalí svou září, vše oživí. Procházky při zlaté hodince patří k jedněm z nejhezčích věcí, které si můžete dopřát. Zrcadlovka se mi vždy věrně houpe kolem krku a mé oči hledají cokoliv, co by objektiv mohl zvěčnit. Takový „upgrade“ těchto procházek je, když vedle mě ještě ťape můj čtyřnohý přítel, zlatý retrívr, který se mi v tom zlatavém listí kolikrát i málem ztratí.

V tomto článku bych Vám ráda ukázala několik fotografií z minulých podzimů. To abyste se na ten letošní mohli pořádně těšit!

Můžete namítat, že podzim není vždy takhle ozářený sluncem. A máte pravdu, já vám to vyvracet nebudu. Ale jak jsem již psala v jednom z minulých článků, miluji i tu melancholickou stranu podzimu. A tu bych Vám ráda ukázala v dalším článku Pieces of Autumn #2. Můžete se těšit!

4 Comments

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.