Thoughts

Nemotivovaná.

Nerozhodnost. Skoro až nechuť. Prázdná mysl, žádné nápady. Tak trochu zoufalost, frustrace.

Už je to měsíc, co jsem zde byla aktivní. Nebo na Instagramu. Nebo zkrátka aktivní ve svých koníčcích jako je kreslení, psaní či focení, nebo dokonce i tolik zbožňované čtení. Poslední dobou to je pouze práce a pak odpočinek, nebo spíše zabití času u her Red Dead Redemption 2 a momentálně i Last of Us II. … tedy ta jednodušší, nekreativní volba.

Zajímalo by mě, proč je někdy tak zatraceně těžké dělat co, co byste dělat chtěli a co vás baví. Vždyť to vůbec nedává smysl, a přesto se děje, občas častěji než bychom si my všichni dozajista přáli. Přemítám nad tím, zda to silou přebojovat nebo zkrátka tuto náladu přečkat. Jenže kdo ví, jak dlouho by to pak trvalo.

Navíc se do toho všeho přimotali ještě Vánoce a ty pro mě bohužel nejsou úplně svátky klidu jak by měly být. Jsou to spíše svátky stresu, což ideálka samozřejmě není.

Jedna pozitivní věc se přeci jenom stala / stane… ale o tom až později 🙂

Zajímalo by mě, jak s podobnými stavy bojujete vy?

A jak vnímáte Vánoce? Doufám, že se máte všichni dobře 🖤

 

 

5 Comments

  • Teri Glint

    Tohle znám a nejen s blogem 🙂 Když se cítím nemotivovaně, nelámu to přes koleno a zatím to vždycky přešlo 🙂

    A Vánoce? Letos jsem kupovala 2 dárky; jeden pro přítele, druhý pro kamarádku. Se zbytkem lidí jsem se domluvila, že si místo dárků zajdem na kafe/jídlo, protože odmítám běhat v korona době po obchodech a čekat, abych kvůli 15 metrům mohla dovnitř. Výzbobu ještě nemám a cukroví možná upeču (ňáké zdravější rychlovky 🙂 Fakt to letos nehrotím a doufám, že nikdo z blízkých naši domluvu o nedávání dárků neporuší.

  • Adyna

    Důležitý je se kvůli tomu nějak netrápit. Tohle období má myslím si jednou za čas každý a já si tím procházím taky:) Až přijde čas, zase se motivace vrátí:) <3

    Na Vánoce jsem připravená už asi měsíc, strašně se těším!:D

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.