Thoughts

Days filled with sun and peace

Zpříjemnění posledních dní byla určitě dovolená, kterou jsem si vybírala ještě z minulého roku a kterou bych si nejraději ještě prodloužila. Nemám ve zvyku si brát dovolené jen tak, ale jelikož mi i s touto dovolenou ještě pár dní z minulého roku zbývá, asi budu muset. Dovolenou mám tedy hlavně kvůli Lokimu, který byl hned v pondělí na kastraci. Hraji si tedy na starostlivou mámu a dávám pozor na to, aby si nezačal olizovat ránu nebo snad nedejbože vytahovat stehy. Naštěstí je to pašák a vše zvládá naprosto v pohodě.

Vždy se těším na odpoledne, kdy budu moci na balkón vytáhnout Lokiho pelíšek, knihu a kávu. Do tepla je sice ještě daleko a sedím tam vždy s bundou, ale i tak to stojí za to. Sluneční paprsky bych si totiž mohla užívat do aleluja… taky vás po tak dlouhé době slunečné počasí potěšilo? I díky tomuto krátkému pobývání na balkóně se už hrozně těším na to, až bude tepleji a budu moci zasadit nové bylinky!

Jsem člověk, který miluje spánek a tak i jen díky tomu, že si můžu přispat třeba o hodinku déle, mám více energie, kterou využívám ke každodennímu cvičení, což během pracovního týdne rozhodně nestíhám a nezvládám, a jsem ráda, když si stihnu zacvičit dvakrát. Taky volné dny využívám k přispívání nových článků zde na blog, což v poslední době bylo více než žalostné. Ale s větším množstvím času, sluníčkem a pohodou to jde zkrátka mnohem lépe. Stejně tak jsem po dlouhé době sáhla po papíru a tužce, z čehož mám radost a možná se v příštím článku podělím o výsledek. Poslední měsíce jsem se k tomu totiž vůbec nemohla donutit. Nebudu ale lhát, užívám si i chvíle lenošení, kdy se můžu ponořit do příběhu hry Assasin’s Creed – Valhalla, zatímco Loki u mě spokojeně chrní. Blažené chvilky.

Jak se daří vám? 🙂

 

2 Comments

  • Leník

    Také jsem moc ráda za slunečné dny. O víkendu jsem byla na koních, s pejsekem na procházce, na tenise a na bledulích. V týdnu chodím na procházky a budu pomalu odzimovávat kolo 😀 Loki je krásný! S těmi žaluziemi je to super fotka 😀
    PS: Taky miluji spánek 😀

  • Lu Wild

    Taky jsem ráda, že už je sluníčko, hned se cítím nabitá energií a dobrou náladou! 🙂
    Loki krásně prospívá, je to fešák! Jak zvládnul narkózu? Kocour byl po ní celý den úplně mimo, chudinka…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.