Kresby,  Thoughts

The two of them.

Milovala jsem procházení se s podzimními paprsky slunce opírající se o má záda, s mým milovaným zlatým parťákem, který se svou srstí splýval s popadaným listím, hrajícím živou a teplou paletou barev. Naše kroky doprovázelo natolik jedinečné křupání listů a okolní zvuky přerušovalo jeho hlasité oddychování. V ruce jsem držela červené vodítko s černými pruhy na krajích a kolem krku se mi většinou věrně houpala má zrcadlovka.

Stejně tak miluji nynější procházky tou naší betonovou, pečlivě udržovanou zahradou, kdy se naše kroky odrážejí od okolních budov. Po boku mi ťape nový parťák, osvalená hora svalů se stejně tak zlatým srdíčkem plným lásky. Podzim ani tady neztrácí svůj půvab a opečovávaná zeleň se barví do zlatohněda stejně jako kdekoliv jinde. Červené vodítko nahradilo černé a mé ruce mají co dělat s odměňováním pamlsky, které nosím všude po kapsách.

Nemůžu srovnávat místa a už vůbec nemůžu srovnávat mé čtyřnohé, chlupaté lásky. Denný oplýval neuvěřitelně klidnou, mírumilovnou povahou a Loki oplývá naopak živou a hravou mírumilovnou povahou. Oba dva jsou jedineční psi a jedinečné lásky. Oba dva mě toho spoustu naučili jak o psech, tak o životě. Pohlazení Dennýho už nikdy nebudu moci zopakovat a o to více se vážím každého pohlazení Lokiho.

 

„Happiness is a wagging tail.“

 

10 Comments

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.