Kresby

Meet our Groot(s).

Tak tohle je Groot. Tedy, Baby Groot. Vlastně Vám představím hned dva Baby Grooty, kteří zdobí přítelovu poličku v ložnici.
Tento Baby Groot je mladší a podobou mnohem věrnější svému představiteli, postavě z marvelovského filmu Guardians of Galaxy. Jednoho dne ho přítel donesl domů z práce, vytištěného z 3D tiskárny s tím, že ho vymaluju. Oh, okay? Trvalo to nějaký ten pátek, ale nakonec jsem se k tomu dokopala a Baby Groota vážně vymalovala.

A tady už je mladší Baby Groot se starším Baby Grootem. A ano, starší Baby Groot je Bonsai.
(S přítelem plánujeme pořídit i velkého Groota aka velkou bonsai)
No a…
Bradavice coming soon!

5 Comments

 • Keiji

  Tak ty Bradavice jsou perfektní! Na jejich finální, tebou „vybarvenou“ verzi se těším. 🙂

  Bonsaie zbožňuju, měla jsem jich několik, mezi nimi i tenhle fikus, ještě se přistihnu, jak po nich stále pokukuji… ale prostě mi všechny umřely… (mně přítel říká „kytkovrah“)… přitom se tak snažím. A tak mám většinou jen kaktusy, jejichž smrt způsobuju o poznání pomaleji…?

  (fakt divný komentář, viď? :D:D:D)

  • Natt

   Bradavice jsou stále snad v nikdy nekončícím procesu. Je to neuvěřitelná piplačka, tak hubené štětce snad nikdo nevyrábí! 😀
   Můžeš být úplně v klidu, mě dříve kaktusy umírali jak na běžícím páse 😀 Nevím vůbec proč, snažila jsem se jim vždycky dát všechno, co mít měli. Asi se jim prostě u mě nelíbilo 😀 Musím zaklepat, že bonsaii se zatím ještě daří a doufám, že nám s přítelem nepojde.
   Vůbec ne! 😀

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.