Thoughts

Hello October.

Tak je to tady! Říjen. Je vůbec možné, že to tak utíká? Připadá mi, že před pár dny teprve končil srpen a září mi tak nějak proklouzlo mezi prsty. Za chvíli bude listopad, prosinec a pak rok 2020! Fuu, pojďme zase raději nahodit zpátečku do přítomnosti a obdobím kolem Vánoc se ještě nestresovat. Říjen začal sluníčkově a já doufám, že ještě pár takových dní, prozářených sluncem budeme mít. Chtěla bych stihnout ještě alespoň pár výletů a pár honeb za západem sluncem se zrcadlovkou věrně houpající se kolem krku. Bohužel mi ale přijde, že je čas proti mě a vůbec tak nevím, jestli stihnu něco z toho. Škola mě už dost zaměstnává a to jí mám teprve druhý týden. Ani nad bakalářkou jsem ještě nijak nepřemýšlela. A to že bych sakra měla. Jenže přemýšlet bych měla i nad další spoustu věcí a tak velkou kapacitu zkrátka nemám.

Ještě o pár řádků výše jsem psala, jak říjen začal sluníčkově a teď mi o sklo okenní tabule začínají bubnovat kapky deště. Naštěstí jsem už před ním schovaná a můžu deštík s klidem pozorovat s hrnkem horké kávy.

A jak začal říjen vám?

6 Comments

 • origine

  Moc pěkně napsané, hezky se čte.
  To mi povídej, jak to letí. Nemluvě o tom, že za 12týdnů,jsou tu Vánoce. neuvěřitelný.
  Každopádně léto uteklo jak nic, ale někde jsem se stihla podívat. 🙂 ovšem pracující člověk, už to má časově taky jinak rozhozené. Ale držím ti všechny palce, ať vše jednou zvládneš.
  Fotky západu slunce musí být krásné. třeba nějaké stihneš a já se přijdu mrknout. 🙂

  • Natt

   No jo, čas zkrátka nečeká na nikoho 🙂 Alespoň, že ses někde stihla podívat, myslím, že je důležité, aby člověk alespoň na pár dní někam vypadl a pořádně vydechl. Moc děkuju za krásný komentář, doufám, že se tu ještě někdy objevíš! 🙂

 • Michaela

  Máš pravdu, i já to mám se zářím dost podobně.. Ale musím říct, že já se nějak nestresuju, ani těmi Vánoci. Těším se na podzim, na Vánoce, možná i na nový rok.. 😀 Ale jestli to takhle půjde dál, že to tak moc bude utíkat, tak mi za chvíli bude 50. :((

  • Natt

   To já se tím také zatím moc nestresuju a snažím si užívat ten podzim takový, jaký je. Ale ono to na mě pak později přijde, tím jsem si jistá 😀 Jsi šťastný člověk, že se tě tohle pro tolik lidí tak stresové období moc netýká 😀 Noo, nestraš!

 • Anna

  Kéžby mi uteklo září, mně se rok zastavil v květnu a nemám ponětí, kam zmizelo celý léto :DD A s tím 2020 fakt nestraš, brrrr, nová dekáda, to to letí hrozně.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.